0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ratus 5Pcs Акварел Љубов Ѕид Налепници, самолепливи Винил Decals, Боја на Праска Срце Градинка, детска Соба, DIY Панел, Позадина Ѕид Декорација Налепници 3060cm

Ratus 5Pcs Акварел Љубов Ѕид Налепници, самолепливи Винил Decals, Боја на Праска Срце Градинка, детска Соба, DIY

DEN 1322.40
Това е достапна

Износот

Ако не ви се допаѓа на почетната поставеност, можете лесно да ги отстраните љубовта decal, кој е совршен за оние кои сакаат да се промени нивниот стил со сезоната.Само излупете го и ставете овие винил decals на било чиста и мазна површина.Можете дури и може да се стави на вашиот сопствен занаети на плочки или насликани табли со овие налепници.Тоа е лесно да се примени, да ги отстраните, ја наместите и повторна употреба, без да остават штета или остатоци.Оваа налепница е совршен за украсување внатрешните ѕидови, прозорци, и мебел, и да го прикачите на хард, мазни и чисти површини, како што се огледала, метал, дрво, и ѕидови.Спецификации : Оваа налепница е совршен за украсување внатрешните ѕидови, прозорци, и мебел, и да го прикачите на хард, мазни и чисти површини, како што се огледала, метал, дрво, и ѕидови.Тоа е лесно да се примени, да ги отстраните, ја наместите и повторна употреба, без да остават штета или остатоци.Можете дури и може да се стави на вашиот сопствен занаети на плочки или насликани табли со овие налепници.Точка Име : Ѕид Налепница Материјал : ПВЦ Количина : 5 Pcs Карактеристики : Љубов Срцето Шема, Лепило, Дома Декор, Дете Соба Декорација Димензии : 30cm x 60cm/11.8" x 23.6" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 5 x Ѕид Налепница.

За стоката

Слична стока во категоријата