0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Плус Знак Ѕид Шема Винил Decals бебе соба Оркестарот Налепници (Црна, 2x2 Сет на 80)

Плус Знак Ѕид Шема Винил Decals бебе соба Оркестарот Налепници (Црна, 2x2 Сет на 80)

DEN 955.20
Това е достапна

Износот

Секој знакот плус мерки 2" H x 2" В Доаѓа со лесно да се применуваат упатствата.Може да се применат за да се повеќето ѕидови, вклучувајќи и текстура.Може да се отстрани без оштетување на ѕидовите.Висок крајот украсување на буџетот.Ова е со висок квалитет отстранлив decal направени во САД од страна на Ѕидот Изреки Винил Букви.Надворешните димензии на секоја знакот плус мерка 2" H x 2" В. ќе добиете 80 црна знакот плус decals како што е прикажано на сликата.Станува збор подготвени да го применат и вклучува лесен за употреба апликација насоки.Нашата служба за корисници телефонски број е вклучена со сите наредби па мора некој да се јавите ако имате инсталација прашања.Винил Букви е еден од најновите трендови во дома декор, овие винил decals се отстранува (но не може повторно да се употребуваат).Овој висок квалитет decal дава изгледа да се биде рака-насликани, без трошоци, време, неред, и трајна боја на вашиот ѕид.Можете да ги применуваат за да ѕидови (мазни или лесно текстура), dorm соби, огледала, прозорци, врати, автомобили, книги, гардероби или речиси секоја рамна површина.Ако некогаш треба да го отстраните со користење на удар посува да се загрее на винил додека вие полека го отсвират ѕидот, никогаш не се знае што беше таму.

За стоката

Слична стока во категоријата