0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SMSCHHX ЈАДАТ, Спијат Игра Decal Ѕид Налепница Персоналните Момче Девојка Гејмер Видео Ѕид Контролер Игра Ѕид Налепници Момчиња Спалната соба Дома Декор (18.7in16.5in)

SMSCHHX ЈАДАТ, Спијат Игра Decal Ѕид Налепница Персоналните Момче Девојка Гејмер Видео Ѕид Контролер Игра Ѕид Налепници

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

18.7 x 16.5 инчи / 47.5 х 42 см (Висок x Широк).Црна 1 PC x "Јаде Ноќна Игра" decal ѕид налепница.Кора Без боја, без tools, и без проблеми.Оваа decal е пренослив само секунди, но не се обновливи.Веднаш заличи било простор, направете ја вашата соба посебно.Тоа ќе ви даде неверојатна допре до вашиот дом за внатрешни работи.Тоа може да се примени само за било тешко, мазна површина.Како што се чисти мазна ѕид, плочка површина, метална површина, стаклена површина, итн.Тоа е лесно.Убава игра ѕид decal Постер за вашата детска соба спална соба дневна соба ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде волшебно атмосфера.Гејмер decals за деца момчиња соба.Ова е Креативен Гејмер Decals за Момчиња Соба, Кора s се започне!.Тие Може да се примени на било кој мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар, итн.Совршен Подарок : Смешни подароци момчиња.Без разлика дали сте во потрага за спална соба оркестарот идеи за вашиот син, роденденски подароци, или само потрага по врвен квалитет тинејџерите ѕид оркестарот или стока, оваа симпатична печатење е совршен за секоја пригода!.СПЕЦИФИКАЦИЈА.Материјал : ПВЦ.Содржина : Гејмер ѕид налепница, Лесно да лупам и се држи decals, смешни и брзо.Боја : Црна.Се применува на : Playroom Оркестарот, детска соба, спална соба, расадник ѕид декорација, итн.Ве Молиме Имајте Во Предвид : .Ве молиме бидете сигурни дека ѕидни површини се уште, мазна, сува и чиста.Овој ѕид decal доаѓа во тек во пакет, ве молиме да се постават на тежина над него, до станува рамна, пред да се применат на ѕид за да се добие најдобар резултат.

За стоката

Слична стока во категоријата