0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cabilock Животинско 3D Switch Налепница Растенија Цртан филм Ѕид На Исклучување Прозрачна Светлина Switch Ѕидниот Штекер Налепница Дома Соба Декорација Еднорог

Cabilock Животинско 3D Switch Налепница Растенија Цртан филм Ѕид На Исклучување Прозрачна Светлина Switch Ѕидниот

DEN 1161.60
Това е достапна

Износот

Совршена декорација за детска соба, спална соба, бања, дневна соба, и др.Биде лесно да се примени, отстранување и повторна употреба, без напуштање на штета или остатоци.Добра декорација за вашиот префрлате по нивната примена.Направени на СТП, овие ѕид налепници се издржливи и долготрајни употреба.Креативни цртан филм облик дизајн, да се осигура нејзината популарност и practicability.Карактеристики - Материјал : СТП - Направени на СТП, ѕидот налепници се издржливи и долготрајни употреба.- Лесно да се примени, отстранување и повторна употреба, без напуштање на штета или остатоци.- Одлична декорација за вашиот префрлате по нивната примена.- Совршена декорација за детска соба, спална соба, бања, дневна соба, итн.Пакет Вклучувајќи 1 вклучете налепница.

За стоката

Слична стока во категоријата