0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AGIZIO Смешно, Дедо Мраз се Префрлите Плоча Ѕид Decal Смешен Хартија Налепници Божиќ Детска Соба Дневна Соба и Спалната соба Светлина Switch Винил Налепница Смешно Ѕид Орке

AGIZIO Смешно, Дедо Мраз се Префрлите Плоча Ѕид Decal Смешен Хартија Налепници Божиќ Детска Соба Дневна Соба и

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

✿ ✿ - - Нашиот дедо налепници може да бидат испратени на различни прекинувачи дома.Одличен начин да го поминат незаборавно време со децата за време на Божиќ. ✿ ✿ - - Ѕидот налепница е направен од висок квалитет на еколошки материјал, без мирис, водоотпорен, леплива и лесно да се отстрани. ✿ ✿ - - Лесно да се примени, да се отстрани, издржливи, притисок отпор, шок отпор.Еколошко ПВЦ nonradiative и не на штета на ѕидот. ✿ ✿ - Кора Без боја, без tools, и без проблеми.Веднаш заличи на секој простор.Вложи вашата креативност зголемување на DIY искуство и забава.Ова е најдобриот подарок за семејството и пријателите, особено за децата. ✿ ✿ - - Вашето задоволство е секогаш наш највисок приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите професионални услуги на клиентите, ќе ви обезбеди со задоволително решение.Пакетот Вклучува : 5/10 x Дедо Мраз Светлина Switch Налепници.

За стоката

Слична стока во категоријата