0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
50 Компјутери Божиќ Налепници, Винил Водоотпорен Божиќ Дедо Мраз Тема Партија Корист Налепници за Вода во Шишиња, Лаптоп Decals, Идеален Подарок за Деца, Тинејџери и Во?

50 Компјутери Божиќ Налепници, Винил Водоотпорен Божиќ Дедо Мраз Тема Партија Корист Налепници за Вода во Шишиња,

DEN 130.80
Това е достапна

Износот

❄【Симпатична Божиќ Налепници】 : Оваа серија на налепници вклучувајќи 50 компјутери се специјално дизајнирани за Божиќ тема.Прекрасна Персоналните Шема совршен подарок за деца !. ❄【Совршена Големина】 : Нивните големини се движат од 2 инчен да 3.2 инчи.Тоа е совршен за шишиња со вода.Се разбира, можете исто така да го користите за да ги красат лаптопи, компјутери, шлем, scrapbooks, огледала, macbooks, тетратки, списанија, багаж, куфер, скејтборди, snowboards, велосипеди, автомобили, гитара и повеќе. ❄【Високо Квалитетен Материјал】 : Сите Налепници направени со висок квалитет винил, УВ RESISTANTand АНТИ-БРЧКИ.Овој производ е еколошки и има добра отпорност на вода, може да се земе тоа да базени, плажи, логорување и други отворено места без да се грижиш дека тоа ќе го изгуби своето вискозност поради влага. ❄【Широк Апликации】 : Овој одличен асортиман на Божиќ налепници погоден за pasting на било каква мазна површина.Тие повеќе трајни можат да се вметнат повеќе пати и нема остатоци по отстранување. ❄【Добри По-продажбата на Услугата】 : Ние нудиме 100% пари гаранција за услугата.Ако имате било какви проблеми околу овој производ, само нека знае & ние ќе ви испратиме бесплатен замена или целосно враќање на средствата.Секој пакет на налепници содржи 50 налепници, секој налепница моделот е внимателно дизајнирана и отпечатена со најдобра технологија.Не постојат случајни испораки и без дупликати.Овие многу симпатична налепници се вистинско задоволство за очите.Купување на овој производ ќе биде вашиот најдобар избор.

За стоката

Слична стока во категоријата