0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Светат во Темница Ѕвезди за Таванот,1008PCS Светат во Темница Простор Ѕид Налепници Decals,Планетата Ѕид Decals,Светол Сончев Систем Ѕид Налепници за Деца, lanets Вселенски бро

Светат во Темница Ѕвезди за Таванот,1008PCS Светат во Темница Простор Ѕид Налепници Decals,Планетата Ѕид Decals,Светол

DEN 1084.80
Това е достапна

Износот

★【Она што ќе добиете за】 : ќе добиете 1008 КОМПЈУТЕРИ во еден сет, Вклучувајќи Spacemen, планетите, метеорити, летечки чинии, итн. 4 Парчиња 4.5"Големи ѕвезди ,8 Компјутери 1.5"Медиум ѕвезди ,20 Компјутери 0.8"ѕвезди ,на 48 компјутери од 0.2" петокрака ѕвезда 550pcs 0.16" Dot и 268pcs 0.31" Dot.72pcs 0.163" Dot.16pcs 0.24" Dot.14pcs 0.23" Dot.Овие додава изгледот на вистински навечер,во темна соба да стане ѕвездена сјајна спалната соба,идеален за бебе соба/детска спална соба декорација. ✦【Премиум Мазен Блескав Материјал и Големина】 : ЗАБЕЛЕШКА : Нашата Светат во Темница Ѕвезди и Планетата Ѕид Налепници пакување е tiled да се осигура дека нема набори кога ќе се држи на ѕидот.Доаѓа во 4 лист,2 лист големина : 36cm x 28cm(11" x14.2") ,2 лист големина : 28cm x 28cm(11" x11")Направен од висок квалитет на еко-пријателски ПВЦ материјал, не-токсични, еколошки заштитни, се безбедни за употреба. ✦【Небото Сино Сончевиот Систем Ѕид Налепници за Деца】 : Вклучува : Meteorite, ракета, летачката чинија, туѓо, ѕвезда галакси итн.Тоа е, исто така, образовна алатка која ги поттикнува децата да се откријат и да се истражуваат светот околу нив,Секое дете е полн со љубопитност во вселената.Овој ѕид decal е како вселенски брод истражување на вселената.Тоа е ѕид налепница за да се едуцираат за вселената. ✦【Висока Quarlity Долготраен Сјај】 : Со дебели флуоресцентни планети и издржливи светлечки ѕвезди, вашиот сончев систем е тука за да остане колку што ви се допаѓа.Ние создаде простор декорација за деца години соба со извонредно светлечки прав.ЗАБЕЛЕШКА : овој производ треба да се апсорбираат дневна светлина во текот на денот, тогаш тоа ќе сјај автоматски во текот на ноќта се Однесува на ѕидовите. ✦【100% Наплата или Ја 】 : Без Прашања Праша!Ако не сте 100% задоволни со овој простор налепници ѕид оркестарот, реконструкција или нов пакет ќе биде издадена.Боја : Сина.

За стоката

Слична стока во категоријата