0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Светлечки Ѕвезди и Планети, Светол Сончев Систем Ѕид Налепници, Светат во Темница Таванот Decals Осум Планети Нептун и Плутон Ракета Астронаут на Месечината Метеор Ѕв

Светлечки Ѕвезди и Планети, Светол Сончев Систем Ѕид Налепници, Светат во Темница Таванот Decals Осум Планети Нептун

DEN 986.40
Това е достапна

Износот

7 инчи)1 x Уран (7.5 inch)1 Лист на ѕвезди налепница (9.7 инчен)1 x Spaceman (5.Пакетот Вклучува : 1 x Сонцето (11 х само 11,6 инчен)1 x Јупитер (11 х 11 инчи)1 x Сатурн (10.Лесен за употреба и отстранување : можете да ги залепите на ѕвезденото небо серија ѕид постер на чиста и мазна површина како што сакаат и потоа да го употребите на налепници за да го завршите вашиот ѕид небото, а потоа можете да добиете шармантна и привлечна небото; Ако сакате да ги отстрани исклучување, само го користите фен за коса за да свират ги исклучи пред пилинг ги исклучите, а потоа можете да повторна употреба нив следниот пат.7 инчи)1 x Венера (x 5.7 inch)1 x Жива (3.8 инчи)Забелешка : Овој производ треба да се апсорбираат дневна светлина во текот на денот, и тие ќе сјај автоматски во текот на ноќта.9 инчи)1 x Марс (4.9 инчи)1 x Плутон (3.Широк апликации : да ги красат соби за вашето дете е роденден, ноќта на Вештерките партија, Божиќ, Денот на Вљубените, Нова Година е Ден и други тема партии, тие светат во темно налепници може да ви обезбеди еден вид на шармантна и привлечна сила, дури и можете да се создаде убава ѕид како постери подарок за вашите пријатели, сопруга, пријателки, и така натаму.9 инчен)1 x Земјата (x 6.

За стоката

Слична стока во категоријата