0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jamberry Помине Заврши - Пролет Пауза Март 2015 СОНЦЕТО (во ПЕНЗИЈА)

Jamberry Помине Заврши - Пролет Пауза Март 2015 СОНЦЕТО (во ПЕНЗИЈА)

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

ТРЕНДИ DIY ПОМИНЕ УМЕТНОСТ - Со симпатична дизајни за прстите на рацете и нозете, и nontoxic состојки се безбедни за целото семејство, Jamberry Помине Обвива се најдобри помине уметност налепници можете да добиете на интернет.ДОЛГОТРАЈНИ ПОМИНЕ ОБВИВА - Секоја половина на ноктите заврши лист ќе направи 1 нокти и 1 педикир, со некои преостанува.Дали вашите првиот сет, и зачувување на остатокот за подоцна - тие не се исуши или истечени. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Поткрепени со 's A-Z Гаранција со Премиерот превозот на располагање.ЕКСТРА ТРАЈНИ производи ЗА ЗДРАВИ НОКТИ - Совршен помине уметност за почетници, тие работат со кратки нокти или долги нокти.Одлична за заштита на природни нокти или како забава гризе ноктите третман!.ЗАБАВА & КРЕАТИВЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - Помине уметност додатоци забава подарок за девојчиња, или уживање подарок за мајка ми или наставник.Го прави совршен подарок за жените кои сакаат спа дена & маникир!.Една редовна лист вклучува 18 Jamberry помине обвива, која може да се користи за две до четири апликации (раце & стапки).Jamberry Јуниори облоги може да се користи за до шест апликации.

За стоката

Слична стока во категоријата