0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TOTAOTOO 12Sheets Божиќ Помине Уметност Decals Снегулка Ирваси Ѕвона Елка Снешко Помине Уметност Налепници, Вода Трансфер на Зимски Празник Божиќ Партија Помине Уметност Дек

TOTAOTOO 12Sheets Божиќ Помине Уметност Decals Снегулка Ирваси Ѕвона Елка Снешко Помине Уметност Налепници, Вода

DEN 131.76
Това е достапна

Износот

Ќе добиете : Шарена Божиќ Нокти Decals 12sheet.Богата обрасци : сите видови на класичен Божиќ стил, снег Божиќ дрво Божиќ чорапи ѕвона Дедо Мраз бонбони.Лесен за користење : Вода трансфер налепници, по натопување со вода, излизгајте го копчето за дизајн со текот на ноктите површината и мантил со боја да се направи помине дизајни трае подолго.Безбедност : Зимски Божиќ помине уметност налепници се изработени од еколошки материјали и се безбедни за употреба.Повод : се однесува на било ноктите.Ова е совршен подарок за пријателите и семејството да уживаат DIY Божиќ декорација на ноктите заедно.божиќ нокти decals уметност налепница 12sheets.

За стоката

Слична стока во категоријата