0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ноктите Фолија Налепница Помине Foils Трансфер Налепници Огледало Сјајот Помине Уметност Decals се Тркалаат Нокти Оркестарот Блеска Помине Совети Лепило DIY Помине Умет

Ноктите Фолија Налепница Помине Foils Трансфер Налепници Огледало Сјајот Помине Уметност Decals се Тркалаат Нокти

DEN 801.60
Това е достапна

Износот

Огледало ефект : тоа shimmers под светлината, бојата е светла и убава, различни бои на полски и topcoat ќе донесе различни ефекти.Широк спектар на апликации : Ноктите трансфери не е само погодна за создавање на различни ноктите дизајни, но исто така и за украсување и декорирање на вашиот соба, мобилен телефон случај, очила итн.Должина : Ноктите фолија хартијата вкупна должина е 100/3937.01 инч.Тоа е доволно за да се задоволат вашите нокти DIY потреби.Материјал : Нокти налепници е изработен од златна фолија хартија, нетоксичен, безбеден и еколошки, погодна за возрасни и деца.Се користи за : Помине уметност фолија може да се користи за редовно полирање и УВ гел полирање, лесно да го користите дома или професионална салон.Опис : Овие нокти трансфер мазни површини и светли бои, за создавање на совршен флуоресцентна боја за нокти.Погоден за професионални салони и во приватни семејства.Нокти налепници се добри подароци за роднини и пријатели.Тие, исто така може да се користат за декорација на вашето семејство, на мобилен телефон случај, покана картичка, телото уметност, итн.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 Ролни * Нокти налепници.

За стоката

Слична стока во категоријата