0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BUZHI Мода Дрвена Кутија за Накит се Заклучи До Шминка Организатор Фах Занаети за Чување

BUZHI Мода Дрвена Кутија за Накит се Заклучи До Шминка Организатор Фах Занаети за Чување

DEN 2356.80
Това е достапна

Износот

добра вредност за Накит Кутија.без боја и боја на површината, со цел да се направи DIY прирачник.може да се користи за да одговара на кал боја, можете исто така да го користите боја на акрилна боја.главно се користи за декорација, DIY играчки, Божиќ играчки, ракотворби и други украси.Квадратен Облик Дрвена Кутија.Големина : 10.5x6.5x5cm/4.13x2.56x1.97".Материјал : Вистинско Дрво.Квадратен Облик Дрвена Кутија главно се користи за декорација, DIY играчки, Божиќ играчки, ракотворби и други украси.добра вредност за Накит Кутија.без боја и боја на површината, со цел да се направи DIY прирачник.може да се користи за да одговара на кал боја, можете исто така да го користите боја на акрилна боја.Спецификации : Боја : Бела Материјал : Вистинско Дрво Големина : 10.5x6.5x5cm/4.13x2.56x1.97" Количина : 1 Pc.

За стоката

Слична стока во категоријата