0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бели Обетки Кутија за Прстени /Шарм Свадба / Предложи Накит за Подарок Пакување Подароци Кутија за Приказ Монистра Сомот Insert

Бели Обетки Кутија за Прстени /Шарм Свадба / Предложи Накит за Подарок Пакување Подароци Кутија за Приказ Монистра

DEN 119.28
Това е достапна

Износот

ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : Должина : 1.96",Висина : 1.77"СМ,Ширина : 1.96",Одлично За Складирање или Екранот за Шарм, Обетки или Прстени.Трајни Изградба : Направен од Висок Квалитет на Leatherette Хартија и Кадифе.Мека на Допир и Ќе го Заштити Вашиот Pendant од секаков Вид на Оштетување или Триење.Се ОРГАНИЗИРА и да ГО ПОКАЖЕ на СИТЕ : Ова Складирање Кутија Ви Понуди Место за Вас Продавницата и да го Покаже Вашиот Шарм, Бисери, Обетки или Прстени на пригоден начин.ПОДАРОК КУТИЈА ДИЗАЈН : Овој бело бои,дава кутијата на светиот чиста талент,Одлична за посебни прилики како Денот на Вљубените,Предлог,Ангажирање,Свадби,Роденден,и Годишнината.. итн.Вашиот сакан не би бил посреќен кога се прима како убав подарок кутија.Висок квалитет на материјалите и процесот на пакување, тоа ја нагласува повеќе совршен уметнички дела од истакнати статус.

За стоката

Слична стока во категоријата