0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BDYALINGVN Накит Кутија Двојно Цврсто Дрво Складирање Кутија Козметички Случај со Огледало Ѓердан Прстен се Прикаже Поле со Заклучување, со Огледало (Боја : Кафена, Голе

BDYALINGVN Накит Кутија Двојно Цврсто Дрво Складирање Кутија Козметички Случај со Огледало Ѓердан Прстен се Прикаже

DEN 1730.40
Това е достапна

Износот

【Дрвен материјал】 : складирање кутија е направен од дрво и мека собираат крпа.Тоа е издржлив и го штити секое парче на накит. 【Подарок】 : Овој скапоцен камен кутија е едноставен и модерен дизајн кој ќе стане практичен подарок за љубителите на накит и додатоци.Тие ќе бидат многу среќни по добивањето на дарот. 【Да одговара на вашите потреби】 : Накит Ткиво Кутија е дизајниран за чување на прстени, ѓердани, обетки, часовници и други додатоци кои се заштити вашиот накит од прашина, отпечатоци од прсти, гребење и оштетување.Покрај тоа, изградена-во огледало е многу удобен за вашата дневна шминка. 【Лесно да се носат】 : накит кутија е мала и може да се носи самостојно.Тоа може да се користи во повеќе сцени.Тоа може да биде лесно да се вчита во чантата кога ќе патуваат, па можете да го носат додека патуваат. 【Добра Услуга】 : Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние веднаш ќе го реши тоа за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата