0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BDYALINGVN Накит Кутија Ѓердан Складирање Кутија Earring Екранот Кутија Шминка Случај со Огледало Преносни Патување Случај (Боја : Розова боја, Големина : 22.6 * 17.6 * 11cm)

BDYALINGVN Накит Кутија Ѓердан Складирање Кутија Earring Екранот Кутија Шминка Случај со Огледало Преносни Патување

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Тоа е погоден за мулти-сцена употреба и може да биде лесно да се вчита во чантата кога ќе патуваат, така што ќе може да го носи тоа додека патуваат.Тоа го штити вашиот накит од прашина, отпечатоци од прсти, гребење и оштетување.Диференцијална мерење метод големина е малку поинаква, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.6 инчи)Стил : simple Features : голем капацитет, преграда за складирање, лесно да се carry Can продавница предмети : прстени, ѓердани, обетки, часовници, нараквици и други додатоци★ Совети : Пристигнување време : Накит кутија е доставен во рок од 7 до 15 работни дена.Поради различни снимање алатки, може да има мала разлика во боја, а не на квалитетот на прашањето!Добредојдовте на нашата продавница, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Покрај тоа, изградена-во огледало е многу удобен за вашата дневна шминка.

За стоката

Слична стока во категоријата