0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PULABO Обетки Стојат Дисплеј Покажува Приказ Рек Уво Ткаенината Studs Држач за Пропелер Кука 72 Дупки 36 Парови 72 Дупки Удобно и Еколошки Практични

PULABO Обетки Стојат Дисплеј Покажува Приказ Рек Уво Ткаенината Studs Држач за Пропелер Кука 72 Дупки 36 Парови

DEN 101.04
Това е достапна

Износот

Современите организатори : Од нашиот штанд е транспарентен, тоа не се отстрани внимание од сите предмети во мирување.Прикажи ги сите вашата костими!Оваа говорница ќе биде одлично во секоја соба и оркестарот.Без разлика дали тоа е стара шик, ретро или селски, овој производ не внимавате на место.Парите назад : продажба на студ полици има 100% пари гаранција , само затоа што вашето задоволство со набавка не е толку добар како што би сакале.Само нас контакт и ние ќе се врати за вас.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Боја : проѕирна боја, материјал : акрил, големина : 8 X5.5 X10 (72-битен акрилик студ екранот стојат)Современ организатори : Од нашиот штанд е транспарентен, тоа не се отстрани внимание од сите предмети во мирување.Прикажи ги сите вашата костими!Оваа говорница ќе биде одлично во секоја соба и оркестарот.Без разлика дали тоа е стара шик, ретро или селски, овој производ не внимавате на место.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

За стоката

Слична стока во категоријата