0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Youngy Exploy Мувла, 3D Транспарентен Силикони Чешел Мувла Епоксидна Смола Калапи за DIY Накит Одлуки Tools - 5

Youngy Exploy Мувла, 3D Транспарентен Силикони Чешел Мувла Епоксидна Смола Калапи за DIY Накит Одлуки Tools - 5

DEN 1884.00
Това е достапна

Износот

♥ Лесно да се користи и за чистење на силиконски материјал. ♥ Мултифункционален силиконски калапи, совршен алатки за вашиот DIY занает проекти. ♥ Одлична за правење на накит и да се создаде убава накит парчиња. ♥ Количина : 1 x PC Силикони Чешел Мувла. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Игран : Лесно за употреба и чистење за силиконски материјал.Мултифункционален силиконски калапи, совршен алатки за вашиот DIY занает проекти.Одлична за правење на накит и да се создаде убава накит парчиња.Тоа е совршен за користење со смола.Можете да додадете монистра, сјај, боја, и слики за да направите свој накит дизајн.Лесно да се ослободи, на смола е јасно и shinny доаѓа надвор од мувла.Материјал : Силикон, Големина : КАКО Слика Шоу, Стил : 8 Различни Стилови за Да Изберете Боја : Полу-Транспарентно, Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X PC Силикони Чешел Мувла.

За стоката

Слична стока во категоријата