0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
shamjina Сет од 2 Парчиња Акрилик Обетки Екранот Стојат Дрво Носителот Продавница Прозорецот Екранот

shamjina Сет од 2 Парчиња Акрилик Обетки Екранот Стојат Дрво Носителот Продавница Прозорецот Екранот

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

Производот висина е за 90mm/ 3.54 инчен, дното димензија 49x 29mm/ 1.93 x 1.14 инчен, тежина 8.2 g.Мали и исклучителна е производ карактеристики, што може да се направи вашите додатоци совршен.Оваа earring закачалката е за продавница за накит екранот, уметност и занает изложби, или за употреба во вашата спална соба, во домот.Оваа earring екранот студ се прави на транспарентен акрилик, што има висок квалитет.Мода и едноставен дизајн кој може да се задржи вашата обетки добро организиран и лесно на дофат.

За стоката

Слична стока во категоријата