0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Youngy Мода Обетки, Готски Dagger Меч Пиратски Средновековна Ренесанса Сребрен Финиш Dangle Обетки

Youngy Мода Обетки, Готски Dagger Меч Пиратски Средновековна Ренесанса Сребрен Финиш Dangle Обетки

DEN 98.64
Това е достапна

Износот

♥ Предмет Тип : Обетки. ♥ Пол : Унисекс. ♥ Материјал: Легура. ♥ Количина : 1 Пар x Обетки. ♥ Задоволството на клиентите е Нашиот Голема Страст : Вашето задоволство е 100% загарантирано!ве молиме да бидат слободни да контакт ако не сте задоволни од било која причина.Гроздобер Готски Dagger Меч Пиратски Средновековна Ренесанса Сребрен Финиш Dangle Обетки Мода Накит Унисекс Предмет Тип : Обетки Пол : Унисекс Материјал: Легура (Никел Слободни, Противалергиски сопственост) Боја : Антички Сребрен Големина : 4.3 x 1cm/1.7"x 0.4" Повеќе детали,ве молиме погледнете ја фотографијата.Количина : 1 Пар.Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Пар Обетки.

За стоката

Слична стока во категоријата