0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WYFDC Креативни Накит Складирање Фах, се Зголеми во Облик на Накит Обетки Екранот Полица Прстен Фах Декорација Кутија (Боја : A)

WYFDC Креативни Накит Складирање Фах, се Зголеми во Облик на Накит Обетки Екранот Полица Прстен Фах Декорација

DEN 792.00
Това е достапна

Износот

Материјал : ковано железо.Креативни форми на рози може да се користи за да се откажам мали предмети како обетки.Стоковните занает : рачно изработени.Боја класификација : злато, злато се зголеми.Креативна форма и текстура се полни со стил; на едноставни геометриски дизајн дава накит складирање место.Материјал : ковано железо.Креативни форми на рози може да се користи за да се откажам мали предмети како обетки.Стоковните занает : рачно изработени.Боја класификација : злато, злато се зголеми.Креативна форма и текстура се полни со стил; на едноставни геометриски дизајн дава накит складирање место.Стил : Нордиските style It треба да се инсталира рачно кога ќе пристигне, само се стегне screws Can биде ставен на облекување маса, дневна соба, и мали предмети како што се jewelry Application : Дома чување прозорецот екранот контра placement Applicable простор : desktop Commodity употреба : чувајте различни обетки, прстени, итн.Пакет содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде на главни производи, а не и други производи)Уво Клипови Багажник, Обетки Багажник, Мултифункционален Фиока.Карактеристики : Приказ Багажник, Прашина-доказ, Лесен за Употреба.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

За стоката

Слична стока во категоријата