0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YFQHDD Накит фах прстен екранот лента со мали накит складирање фах злато табела дома складирање кутија maple leaf (Боја : Злато, Големина : Една големина)

YFQHDD Накит фах прстен екранот лента со мали накит складирање фах злато табела дома складирање кутија maple leaf

DEN 4526.40
Това е достапна

Износот

Оваа мини накит послужавник е изработен од легура со исклучителна изработка и е дизајниран во форма на лист.Не се потценува ова мали накит фах, што може да се стави многу работи, како на пример неколку прстени, обетки, копчиња, итн., на вашата домашна трпеза.Лесно држете го вашиот обетки, прстени, headbands, итн.На послужавник погоден за свадби, ангажмани, годишнини, или на Денот на Мајката.Мулти-цел, можете да го користите за да се одржи други мали нешта.Оваа мини накит послужавник е изработен од легура со исклучителна изработка и е дизајниран во форма на лист.Не се потценува ова мали накит фах, што може да се стави многу работи, како на пример неколку прстени, обетки, копчиња, итн., на вашата домашна трпеза.Лесно држете го вашиот обетки, прстени, headbands, итн.На послужавник погоден за свадби, ангажмани, годишнини, или на Денот на Мајката.Мулти-цел, можете да го користите за да се одржи други мали нешта.Боја : златна.Материјал : Алуминиум легура.Големина : околу 16 x 10 x 3cm.пакување list1 x складирање tray Glass Складирање Фах Декоративни База.

За стоката

Слична стока во категоријата