0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Складирање Кутија за Накит Стојат Организатор со Мермерна База Метален Накит Екранот за Носител со Мермер Послужавник за Earring Ѓердан Прстен Хривнија Часовници, На?

Складирање Кутија за Накит Стојат Организатор со Мермерна База Метален Накит Екранот за Носител со Мермер Послужавник

DEN 1152.00
Това е достапна

Износот

Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница.Ве молиме прочитајте ги информациите за производот или да ја напуштат amessage.Неговата исклучителна појава допир задоволство вашиот секојдневен живот.Накит носителот направени од метал и мермер материјали, што е повеќе трајни и стабилни.Елегантен изглед одговара на било декор.Совршен Накит Носителот : можете да ги организирате и да ги чувате вашите накит и со овој накит издржи, кој не само што може да го спаси вашиот време да се најде накит сакате, но исто така и да ја заштедите меморијата и да ја задржите вашиот гардеробер уредни и чисти.Декоративни Накит Стојат : Супер елегантен и модерен.Накит дрво застане е вистински око-catcher и изгледа многу елегантна.Совршен за прикажување и организирање на модерен накит на вашиот облекување маса.Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги одговори за you Elegant Дизајн:Едноставен и компактен дизајн на накит кутии со елегантен надворешниот изглед совршен за сите жени и девојки.Карактеристики на производот : Накит Стојат Организатор со Мермерна База Метален Накит Екранот за Носител со Мермер Tray Specifications : Производ Материјал : Metal Product Големина : 8.3" x 3.9" x 9.8"Производ во Боја : Gold Package се Вклучени : 1× Накит Stand Multiple Употреба : може да се користи за чување на многу предмети!Тоа е идеален за чување помине уметност, rhinestones, шминка, накит, и прстени.

За стоката

Слична стока во категоријата