0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SMLJLQ Накит Кутија Бамбус Дрво Накит Екранот Лента Накит Поставите Чување на Екранот Контра Складирање (Боја : Зелена)

SMLJLQ Накит Кутија Бамбус Дрво Накит Екранот Лента Накит Поставите Чување на Екранот Контра Складирање (Боја :

DEN 4309.92
Това е достапна

Износот

Бамбус, дрво, фланелен боксери избраните материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На бамбус база е цврсти и издржливи.Структура е компактен, раката се чувствува удобно, а на изглед се убави.На earring картичка има вграден железо лист со дупка shield конекција за удобен и брз вметнување, и монтажни дизајн е полесно за организирање.Тоа е многу погоден за домашна употреба или прозорец/display window на продавница за накит.Бамбус, дрво, фланелен боксери избраните материјали, меки и удобни, можат подобро да се заштитат накит.На бамбус база е цврсти и издржливи.Структура е компактен, раката се чувствува удобно, а на изглед се убави.На earring картичка има вграден железо лист со дупка shield конекција за удобен и брз вметнување, и монтажни дизајн е полесно за организирање.Тоа е многу погоден за домашна употреба или прозорец/display window на продавница за накит.Спецификација : Тип : Накит stand Jewelry Пакување & Display Type : Случаи & Displays Product Карактеристики : Накит Екранот Standsize : 15x15x5cm Material : Бамбус + Microfibercolour : Беж/Црна/Green Package Вклучуваат : 1*очила за сонце storage If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

За стоката

Type:
Jewelry stand
Jewelry Packaging & Display Type:
Cases & Displays
Product Features:
Jewelry Display Stand
size:
15x15x5cm
Material:
Bamboo + Microfiber
colour:
Beige/Black/Green
Package Include:
1*Sunglasses storage :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Слична стока во категоријата