0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вол Пластика Ѓубре Може да Облоги Кеси - 60 Литри Капацитет & 2mil Дебели Екстра Тешки Сила - Големи Ѓубре, Течење-Доказ & Трајни, Куќа & Комерцијална Употреба Црни Кеси

Вол Пластика Ѓубре Може да Облоги Кеси - 60 Литри Капацитет & 2mil Дебели Екстра Тешки Сила - Големи Ѓубре, Течење-Доказ

DEN 2112.00
Това е достапна

Износот

Ѓубре или ѓубре торба лагер е издржлив и со цел да се одржи најтешките ѓубре со апсолутно без солзи или протекување.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Нашите екстра-големи торби не се само идеални за кујна, дом, и расчистување на дворот, тие исто така обезбедуваат прифатлива алтернатива на пластични кутии кога станува збор за привремени или трајни долгорочно складирање.Потоа можете да сакате да бидете сигурни дека вашата торба дебелина е ниска густина.ВОЛ ПЛАСТИКА САМО што го ПРАВИ НАЈСИЛНИТЕ ТОРБИ : Постојат многу спецификации во ѓубре торба можете да изберете.ОГРОМЕН ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : мерење на 60 литри црна ѓубре може да облоги, 41" x 55".Екстра големи, екстра широк и тешки изведувачот ѓубре и кеси за отпадоци.

За стоката

Слична стока во категоријата