0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Murata Електроника АУДИО PIEZO ТРАНСДУЦЕРОТ 25V ТА (Пакување од 50) (PKM22EPH2001)

Murata Електроника АУДИО PIEZO ТРАНСДУЦЕРОТ 25V ТА (Пакување од 50) (PKM22EPH2001)

DEN 5108.40
Това е достапна

Износот

Buzzers Трансдуцерот, Надворешно Управувано Piezo 1.5 V 2k Hz 75d B @ 1.5 V, 10cm Преку Дупка PC Pins Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8531.80.9041.

За стоката

Слична стока во категоријата