0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Soberton Inc. АУДИО PIEZO XDCR 1-15V ШАСИЈА (Пакување од 50) (PT-2404)

Soberton Inc. АУДИО PIEZO XDCR 1-15V ШАСИЈА (Пакување од 50) (PT-2404)

DEN 4870.80
Това е достапна

Износот

Buzzers Трансдуцерот, Надворешно Управувано Piezo 15 V 8m A 4.8 k Hz 85d B @ 4.8 V, 10cm Панел Монтажа, Прирабница Жица Leads Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8531.80.9041.

За стоката

Слична стока во категоријата