0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Исток Електроника НАДВОРЕШНИ УПРАВУВАНО PIEZO ТРАНСДУЦЕРОТ (Пакување од 50) (EFM-250D10)

Исток Електроника НАДВОРЕШНИ УПРАВУВАНО PIEZO ТРАНСДУЦЕРОТ (Пакување од 50) (EFM-250D10)

DEN 4870.80
Това е достапна

Износот

Buzzers 5 V 2m A 4.1 k Hz 80d B @ 5 V, 10cm Преку Дупка PC Pins Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 5 (48 Часа)ДОСТИГНЕ Статус : - СТИГНАТ до информации достапни на request ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8531.80.1500.

За стоката

Слична стока во категоријата