0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Следи Заграда, Монитор Застане, со Vesa Продолжување Комплет, Еден Гас Пролет Рака, Ладно Валани Челик, која Одговара на 17-27in, за Office Home

Следи Заграда, Монитор Застане, со Vesa Продолжување Комплет, Еден Гас Пролет Рака, Ладно Валани Челик, која Одговара

DEN 6448.08
Това е достапна

Износот

*Нашиот единствен ѕид следи планината доаѓа со продолжување комплет кој одговара на повеќето 17" на 27" монитори/Телевизори тежина до 15.6 lbs.Компатибилен со димензии 100mm x 100mm. *Внатрешната counterbalance гас пролет ја прилагодува тежината на вашиот монитор создавање на суспендирани бесплатно-се плови ефект, што овозможува да се прилагоди следи висина повеќе непречено.(прилагодите според вашиот монитор тежина пред употреба). *Tilt агли +35° до -50° Вртливата агли ±90°, Екран Ротација 360° Широк опсег на приспособување на висина на дршката за различни потребно : Следење Лифт спектар 5"(130mm). *Лесно се прилагодува; арм се протега и retracts; tilts напред и назад за удобно читање агол; ротира помеѓу хоризонтален режим и режим на портрет. *Направен од лесен уште трајни алуминиум; елегантни сребрена боја за лесно координирање со соседните оркестарот.Лесно поставување; месеци на безбедно да маса. 1.Направен од тешки алуминиумска легура,изгледа едноставно и паметни.Гас пролет strcture специјално направени за fruquent висина корекција, providea поголема висина опсег во споредба со anormal рака.2.C-Менгеме Биро одбор дебелина рамките 0.6 да 2.36" за В менгеме планината.Можете да ги менувате дупка позиција на менгеме да се прошири до максимален опсег,кој може да се вклопат со десктоп дебелина до 2.76".Бараат рамна клупа работ повеќе од 3.15" во длабочина да се качи C менгеме база.Спецификација:Материјал : Ладно валани челични & алуминиум alloy Size:60cm/23.6 in Weight:6000g Bearing тежина : 9 Kg Color : black Package вклучува : 1*Ѕид Лаптоп Држачот.

За стоката

Слична стока во категоријата