0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SSMDYLYM Мулти-Функција Десктоп Монитор Стојат Компјутерски Екран Столб ABS Полица Plinth Силна Лаптоп Стои со Фиока за Складирање

SSMDYLYM Мулти-Функција Десктоп Монитор Стојат Компјутерски Екран Столб ABS Полица Plinth Силна Лаптоп Стои со

DEN 6521.76
Това е достапна

Износот

- Со цел за олеснување на се гледаш во монитор за долго време, го намалува стресот да цервикален ' рбет. - Направена од ABS плоча, невкусна и целосно еколошки. - Складирање на начин и под прегради ослободува-up вредни десктоп простор, идеални за организирање на вашите канцелариски материјал, тастатура, спојувач, имајте на ум влошки, и многу повеќе. - Се приспособат монитори, лаптопи, принтери, факс машини или било украсни орнаменти. - Тоа е исто така одличен биро додаток за подобрување на визуелната организација на вашето биро, додава уредни и концизен изглед на вашиот десктоп или работа област. - Со цел за олеснување на се гледаш во монитор за долго време, го намалува стресот да цервикален ' рбет.- Направена од ABS плоча, невкусна и целосно еколошки.- Складирање слотови и под прегради ослободува-up вредни десктоп простор, идеални за организирање на вашите канцелариски материјал, тастатура, спојувач, имајте на ум влошки, и многу повеќе.- Се приспособат монитори, лаптопи, принтери, факс машини или било украсни орнаменти.- Тоа е исто така одличен биро додаток за подобрување на визуелната организација на вашето биро, додава уредни и концизен изглед на вашиот десктоп или работа област.Спецификација : - Боја : Бела - Материјал : ABS - Size : 30x20x11cm.Пакет се Вклучени : 1* Компјутерски stand If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

За стоката

- Color:
White
- Material:
ABS
- Size:
30x20x11cm.
Package Included:
1* Computer stand :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Слична стока во категоријата