0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Skechers Унисекс-Возрасни Класичен Одговара-Delson-Camden Патики

Skechers Унисекс-Возрасни Класичен Одговара-Delson-Camden Патики

DEN 935.28
Това е достапна

Износот

100% Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Воздух За Ладење На Мемориска Пена.Класичен Одговара.Воздух За Ладење.Bungee Чипка.Прилагодлив.Круг пети мрежа се лизга на bungee со кабелот чипка тип.

За стоката

Слична стока во категоријата