0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Фила Жените Disruptor II Патики

Фила Жените Disruptor II Патики

DEN 777.36
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа/Синтетички.Фила Црна Disruptor II Премиум Тренери.Бренд Нови и Вистински.Ние сме овластени продавачот на Фила.Види опис на производот подолу за повеќе информации.На Женска Disruptor Ii Премија од Фила е комбинација на Кожа & Синтетички горниот дел со трајни Гумен ѓон.Овие Платформа Тренери функција Чипка прицврстување, cushioned insole и Текстилни обвивка.Заврши со Фила брендирање, стилот 5 FM00002-014 доаѓа во Црна Бела Црвена colourway.

За стоката

Слична стока во категоријата