0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6 Штекер Моќ Лента со Напливот Стабилизатор и 6 ft. Кабелот

6 Штекер Моќ Лента со Напливот Стабилизатор и 6 ft. Кабелот

DEN 222.96
Това е достапна

Износот

15 A коло прекинато во switch. 250 joules на пренапонска заштита.Осветлени ресетирате/исклучување.Пренапони време на одговор помалку од 1 nanosecond на 300 V.УЛ одобрен за безбедност.Лесно да се приспособат на моќ потребите на уреди во вашиот систем.

За стоката

Слична стока во категоријата