0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Заварување Млазницата, Опрема Бакар 15AKx0.9 Контакт Совет Замена 20Pcs за Заварчик за Индустријата за CO2

Заварување Млазницата, Опрема Бакар 15AKx0.9 Контакт Совет Замена 20Pcs за Заварчик за Индустријата за CO2

DEN 251.76
Това е достапна

Износот

Мазни Рабови : Направен со прецизната изработка, кои носат мазни рабови, не е лесно да наштети на вашата страна.Подобрување на Спроводливост : бакар материјал го подобрува спроводливост, го намалува работа тежина и ја зголемува ефикасноста на работата.Доволно Количество : Постојат вкупно 20pcs контакт совети во пакетот, количината е доволно за да се задоволат вашиот користење потреби.Долг животен Век : Заварување контакт совети поседуваат стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Јасно Тема : темата на заварување контакт совет е јасно, knob е мазна, и не е лесно да се џем.Функција : 1. Јасно Тема : темата на заварување контакт совет е јасно, knob е мазна, и не е лесно да се jam2. Мазни Рабови : Направен со прецизната изработка, кои носат мазни рабови, не е лесно да наштети на вашиот hand3. Подобрување на Спроводливост : бакар материјал го подобрува спроводливост, го намалува работа тежина и се зголемува работа efficiency4. Доволно Количество : Постојат вкупно 20pcs контакт совети во пакетот, количината е доволно за да се задоволат вашиот користење needs5. Долг животен Век : Заварување контакт совети поседуваат стабилна структура, одлични перформанси и долга услуга life Specification : Предмет Тип : Заварување Контакт Tips Material : Copper Specification : 15 AKx0.9 Пакет Листата : 20 x Заварување Контакт Совети.

За стоката

Item Type:
Welding Contact Tips
Material:
Copper
Specification:
15AKx0.9
Package List:
20 x Welding Contact Tips :

Слична стока во категоријата