0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WinCraft NCAA Масла Пропушти Бунтовници Тим EnduraCool Микрофибер Крпа, 12 x 30 Инчен

WinCraft NCAA Масла Пропушти Бунтовници Тим EnduraCool Микрофибер Крпа, 12 x 30 Инчен

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Микрофибер,полиестер,најлон. 87% Полиестер/13% Најлон.Комерцијален технологија cools до 30 степен подолу просечната температурата на телото кога се наводени.Обновливи и машина перат; димензии 12" x 30".UPF 50 заштита од сонце; хемиско-бесплатно.Кога мокри, останува да се излади, за неколку часа; при сува, мека и абсорбента.Enduracool технологија веднаш cools кога натопени со вода, е wrung надвор и купени во воздухот создавање продолжен ефект на ладење.Покажуваат вашиот тим гордост со живописни графики, кои никогаш не се мијат надвор.Машина перат и еднократно, ладење крпа може да оди од играта на било отворено активност.

За стоката

Слична стока во категоријата