0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Samsung Ево Плус 512GB Микроsd Мемориската Картичка за DJI Mavic Мини 2 Летало Flycam UHS-I Брзина Класа 10, U3, SDXC (MB-MC512) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli Микро & SD Читач на картички

Samsung Ево Плус 512GB Микроsd Мемориската Картичка за DJI Mavic Мини 2 Летало Flycam UHS-I Брзина Класа 10, U3,

DEN 1841.52
Това е достапна

Износот

Пакетот вклучува (1) 512 GB мемориската картичка за Mavic Мини 2 Летало (Samsung Ево Плус) со адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Комбо Читач на картички со SD, ТФ, М2, MS слотови за брзо и лесно префрлување.DJI Mavic Мини 2 Мемориската Картичка е исто така компатибилна со изберете други Mavic Серија беспилотни Летала – проверете прирачник за точната компатибилност.Брзо читање брзина до 100 MB/s и пишување speed до 90 MB/s за висок квалитет на слики и видео.Ова суштински телефон кој е оценет Брзина Класа 10, UHS-I, U3, за високи перформанси и 4k видео снимање, висока резолуција на сликите, мобилни игри, музика и многу повеќе.Самсунг мемориски картички се вода доказ, магнет доказ, температура доказ, и да се х-зраци доказ.Добиете најмногу од вашиот летало, акција cam, паметен телефон или таблет КОМПЈУТЕР со Samsung е ЕВО Микро Мемориската Картичка.Оваа висока издржливост мемориската картичка карактеристики супер брзо брзини за префрлање на фотографии, видео, музика или видео игри и да е UHS-1-от за да направите со висока резолуција на слики и видео.Samsung SDXC и SDHC картички се водоотпорни, температура доказ, магнет доказ, и да се Х-зраци доказ, па ова сигурен мемориска картичка овозможува на вашите датотеки и податоци остане безбедно за време на живот е малку несреќни случаи.Вклучен SD адаптер ви овозможува да го користите картичка со вашиот дигитален фото апарат, лаптоп или десктоп компјутер.Мемориска картичка за Компатибилна DJI беспилотни Летала како што Mavic Мини 2. Пакетот вклучува (1) 512 GB Samsung Ево мемориската картичка со полнач и (1) Сè, Но Stromboli SD, ТФ, М2, MS Мулти слот за Картичка Читателот.

За стоката

Слична стока во категоријата