0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DYLANDY Круг Кат Мат Децата се Игра Мат Нордиските 26 Букви Мека Не се Лизга Активност Мат Спалната соба се Игра Соба Игра Безбедноста Зона(Дебела).

DYLANDY Круг Кат Мат Децата се Игра Мат Нордиските 26 Букви Мека Не се Лизга Активност Мат Спалната соба се Игра

DEN 938.40
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дијаметар : 4 метри (120 cm).Лесен за чистење-се обиде миење на рацете или бришење чисти.Нашите теписи се изработени од платно материјал со не се лизга латекс на грбот.Теписи може да се користи во спални соби, игра простории, училници, и патување.Во исто време, вашето бебе може да спие добро на овој килим.Лесно да се носат, може да биде укината и навива убаво, е дете е омилен мат-дизајниран како се игра мат и може да се користи како складирање торба.Без средена, сите играчки ќе биде зачувана.Нашите теписи се изработени од платно материјал, и тие немаат мирис, без пролевање и се трајни.Постојат 6 убави бои за да ги задоволи вашиот дом со стил.Украсете го вашиот кат-не се лизга на дното дизајн е идеален за дрвени или друг материјал подни површини и нема да се движат на сите.Декорација на подот и да се создаде удобно слетување точка со кожен килими.Овој вид на тепих е многу погодна за оние области со густ сообраќај во вашиот дом.Тоа е, исто така, дете и пет пријателски!Чистење инструкции : додека тоа е на кратко-куп затворен тепих, ние препорачуваме користење на самото место, средства за чистење и препорачуваме редовни правосмукалка.Можете да користите тепих почиста, но тоа треба да се исуши рамномерно веднаш.Ако не сте задоволни со ова, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на решавање на секој од вашите проблеми.

За стоката

Слична стока во категоријата