0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DYLANDY Круг Кат Мат Децата се Игра Мат Нордиските 26 Букви Мека Не се Лизга Активност Мат Спалната соба се Игра Соба Игра Безбедноста Зона(Дебела).

DYLANDY Круг Кат Мат Децата се Игра Мат Нордиските 26 Букви Мека Не се Лизга Активност Мат Спалната соба се Игра

DEN 938.40
Това е достапна

Износот

Дијаметар : 4 метри (120 cm).Лесен за чистење-се обиде миење на рацете или бришење чисти.Нашите теписи се изработени од платно материјал со не се лизга латекс на грбот.Теписи може да се користи во спални соби, игра простории, училници, и патување.Во исто време, вашето бебе може да спие добро на овој килим.Лесно да се носат, може да биде укината и навива убаво, е дете е омилен мат-дизајниран како се игра мат и може да се користи како складирање торба.Без средена, сите играчки ќе биде зачувана.

За стоката

Слична стока во категоријата