0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Живина Магија Леќата - 2 Пакет (2oz секоја)

Живина Магија Леќата - 2 Пакет (2oz секоја)

DEN 1195.20
Това е достапна

Износот

Употреба на местото на сол или бибер и други билки и зачини.Не MSG.Сите природни, Без конзерванси.Кошер.Глутен Слободни.Уморни од истата хо-hum пилешко?Обидете се со додавање на некои Живина Магија® за вашиот омилен рецепт и да се види "Магија" се одвиваат!Оваа прекрасна мешавина, со своите слоеви на вкус и нежна топлина, ќе изнесам вкусен вкус на пилешко со секој залак.Одлично на сите видови живина вклучувајќи турција, патка, cornish hens, и игра птици, својата брзо да се користи во stuffings, супи и сосови.Без разлика дали ќе изберете да се печено, пече, или скара, овој спој ќе го направат вашиот оброк хит!Еден од нашите најпопуларни мешавини. (Да го користат, едноставно замена за сол, црн пипер, и други билки & зачини во вашиот рецепт.).

За стоката

Слична стока во категоријата