0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Месо секира, Longquan дух рачно изработени чиста рака фалсификувани кујна slicer антички ретро домаќинство месо slicer готвач посебни кујнски нож Секира Нож,ОД KKZY (Боја : Г-cd34

Месо секира, Longquan дух рачно изработени чиста рака фалсификувани кујна slicer антички ретро домаќинство месо

DEN 1615.20
Това е достапна

Износот

Обидете се без ризик, ако имате било какви прашања или барања за месо секира, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе рефундирање на целиот износ или да го замени со нов месо секира, и да ги задоволи вашите барања.Рабовите се остри и лесно да се полира, и на сечилото не рѓа.41 kg All производи се внимателно разгледани пред складирање и пакувани за пратката.Со секира има удобен зафат, не е лесно да се лизга, не е фирма и ја снима работната сила.Овој нож е, исто така се погодни за сечење пилешкото коски, патка коски, рибини коски и јагнешко коски.Лесно да се песок, чисти и одржува.Перформанси Остар Нож:сечење На работ на месо секира се полира за да 12-15° на секоја страна, што е многу поостри од сечилото дека е обично земјата да 20-22°.Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, еколошки причини можеби мало отстапување феномен, ве молиме во вид преовладува.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Мултифункционален Месо Секира : Ова месо, секира е многу погодна за сечење, сечење месо, deboning, режење, и сечење зеленчук.

За стоката

Слична стока во категоријата