0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LANTRO ЈС - Длабочина на фреза TZ10002MS 100-240V 60W Сите-Метал Висока Моќност фреза DIY Алатка

LANTRO ЈС - Длабочина на фреза TZ10002MS 100-240V 60W Сите-Метал Висока Моќност фреза DIY Алатка

DEN 9491.76
Това е достапна

Износот

【Пакет Листа】 : 1 x Длабочина на фреза; 1 x основна Плоча; 1 x Моќ Кабел; 1 x Перница; 1 Торба Додатоци. 【Дизајн】 : главни делови на машината алатка се направени од метални материјали, шест-вратило за позиционирање и обработка, со функции на дупчење, мелничката, и индексирање на обработка.Оваа машина може да обезбеди стабилни перформанси, ќе ви овозможи да работат ќе висока точност, тоа е вашиот совршен избор. 【Лесно ракување】 : Ова мелење машина може да се користи во врска со индекс плоча да се вежба кружни workpieces во еднакви делови. 【Прилагодливи】 : Постојат три групи на мали дупки дистрибуира еднакво на индексирање плоча, која се 36, 40, и 48 мали дупки, можете да изберете различни големина според вашите потреби. 【Апликација】 : Ова дупчење millling машина може да се примени на многу различни porjects, тоа е погоден за обработка на дрво, пластика, plexiglass, меки метали (злато, сребро, бакар, алуминиум, итн.), камен, накит, итн.Спецификација : Предмет Тип : Дупчење Мелничката Machine Motor Брзина : 12000rpm (опционално од 20.000 вртежи во минута) Влезен Напон / Current / Моќност : 12 VDC / 5 A / 60 W Трансформатор : DC12 V, 5 A, 3 C сертификација Y-вратило Лизгачот Удар : 32-милиметри, X, Z-вратило Лизгачот Удар : 145mm на Точноста : 0.07 mm Пакет Листа : 1 x Дупчење Мелничката Machine1 x База Plate1 x Моќ Cable1 x Cushion1 Торба Додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата