0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Јапонската Морнарица Сина Цвет Лили Гроздобер

Јога Душеци за Жените 1/4 Инчи Дебела Вежба Јога Мат, Јапонската Морнарица Сина Цвет Лили Гроздобер

DEN 983.76
Това е достапна

Износот

▶Здрави и Еколошки : Направен од високо-квалитет TPE материјали со висока густина и висока еластичност, многу издржливи.Не содржи ЕВА, ПВЦ или други штетни хемиски супстанции.Тоа е безбедно за употреба и се 100% не-токсични. ▶Димензии : 74 x 24 инчи (183x61 cm).Да го избере најдобриот дебелина-6 mm (1/4 Инчи), оваа јога мат е полесен и побезбеден, и обезбедува соодветна тапацир за зглобовите кога прави јога вежби. ▶Функција : Исклучителна адаптибилност ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил и да се избегне повреда.Овој мат е совршен за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи јога, Пилатес, и кат вежби кои бараат соодветни душеци и поддршка. ▶Одлична Дизајн : Јога мат има текстура леплива не се лизга површината за одлична влечење и супериорен зафат и стилски дизајн за да бидете мотивирани и фокусирани. ▶За персонализација : Постојат многу други стилови на јога мат во нашата продавница за вас за да изберете од.И ние обезбедуваме бесплатно diy прилагодување услуга, можете да ни ги испратите вашите омилени слики. 【Топло подарок】Тоа не е само дневни потреби, украс, но исто така дар.Можете да ја даде на семејството, пријатели, љубовници, колеги на разни празници како Ден на Мајката, Таткото Ден, Деца Ден, Божиќ Ден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, итн.И персоналните подароци може да се направи вашиот подароци повеќе значајни.【услуга】Ако постои незадоволство по приемот на производот, ве молиме да комуницирам со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување.【Ве молиме имајте во предвид】големината на производот е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете порака за грешка од 1 до 2 cm.Поради разликата во снимањето на животната средина и прикажување на различни уреди, може да бидат благо боја разликата во слики.

За стоката

Слична стока во категоријата