0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sparepart: Dell Assemblbly Моќ, XD23P

Sparepart: Dell Assemblbly Моќ, XD23P

DEN 249.60
Това е достапна

Износот

XD23 P.Ова е вистински Dell оригиналната Плоча (systemboard / плоча) компатибилен со Dell XPS 13 (L321x) Ultrabook / Лаптоп.Ова ги Вклучува на on-board Intel Core i5-2467 M CPU Processor и 4 GB на-табла RAM Меморија.Тоа се користи, тестирани & 100% работи.Доаѓа со 30-ден гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата