0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Supermicro A2SDV-12C+-TLN5F Flex-ATX Плоча

Supermicro A2SDV-12C+-TLN5F Flex-ATX Плоча

DEN 22799.76
Това е достапна

Износот

Supermicro A2 SDV-12 C+-TLN5 F матична Плоча.Клучни Карактеристики Intel Atom Процесор C3858, Еден Штекер FCBGA1310 поддржани, ПРОЦЕСОРОТ TDP поддршка 25 W Систем на Чип До 256 GB Регистрирани ECC DDR4-2400 MHz, До 64 GB ECC Unbuffered/Не-ECC DDR4-2400 MHz; 4 DIMM слотови Проширување слотови : 1 PCI-E 3.0 x8 (Слот за 6 или 7 опција) М. 2 Интерфејси : 1 М-Копче 2242/80 поддржува PCI-E 3.0 x2/SATA 1 Б-Копче 3042/2280 поддржува PCI-E 3.0 x2/SATA/USB 4x 10 Gb E LAN порти, 1x 1 Gb E LAN порта (IPMI заедничка LAN) 2 SATA3 (6 Gbps) пристаништа I/O : 1 VGA, 2 COM (1 преку насловот, 1 задните RJ45), TPM насловот 5 USB 3.0 (4 задниот дел на возилото, Типот-A) 2 USB 2.0 (2 преку глава) Intel Quick им Помогне на Технологијата Поддржува 12 V DC моќност.

За стоката

Слична стока во категоријата