0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sparepart: IBM Planar Одбор, 03R0310

Sparepart: IBM Planar Одбор, 03R0310

DEN 22824.00
Това е достапна

Износот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 03 R0310. Kompatibel мит : IBM/Леново Net Vista - S42 8317,8318,8319-XXX.

За стоката

Слична стока во категоријата