0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Птици & Срца Burp Крпа - Руно w/Име или Текст

Птици & Срца Burp Крпа - Руно w/Име или Текст

DEN 262.80
Това е достапна

Износот

Крпа,Микрофибер,Руно.Направени од Руно или Микрофибер Velour.Правоаголни Руно : Прибл. 16" x 12".Од кикирики во облик на Velour : Прибл. 19.5" x 9.5".Обичај пред се соочуваат со дизајн w/ бела подлога.Машина перат*.

За стоката

Слична стока во категоријата