0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Toddmomy Силикони Врата се Справи со Капак Справи со Капак за Бебе Соба, Спална соба

Toddmomy Силикони Врата се Справи со Капак Справи со Капак за Бебе Соба, Спална соба

DEN 844.80
Това е достапна

Износот

Спречување на вашето бебе од повреда поради рачки на вратите, одговараат за сите на вратата копчиња.на doorknob од повреда на деца и возраст, електростатско.На врата се справи со капак е и удобно, тоа може да бебе од удирање на главата, и пропадна-доказ.doorknob од удирање во ѕид и повредени членови на семејството, особено за децата.Едноставен за инсталација и не е лесно да се падне, здрав за употреба.Description If вашата постојана грижа е како да се избегне вашите деца удирање од врата се справи.Тоа може да се деца од судир, и заштита на ѕидот на вашиот дом.Оваа маска исто така, може да се чува далеку од храна, вода drips, smudges и прсти, тоа е добра идеја, ако имате немирна деца во куќата!Карактеристики - Боја : Кафе - Материјал : Силикон - Големина : Околу 15.00 X4.00 X3.50cm/5.89 X1.57 X1.38inch - вашето бебе од повреда поради рачки на вратите, одговараат за сите на вратата копчиња.- на doorknob од повреда на деца и возраст, електростатско.- На врата се справи со капак е и удобно, тоа може да бебе од удирање на главата, и пропадна-доказ.- doorknob од удирање во ѕид и повредени членови на семејството, особено за децата.- Едноставен за инсталација и не е лесно да се падне, здрав за употреба.Пакет Including1 x врата се справи со капак.

За стоката

Слична стока во категоријата