0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Прескокнете Хоп Менување на Подлога Маска, Розова Слон (Укинати од страна на Производителот)

Прескокнете Хоп Менување на Подлога Маска, Розова Слон (Укинати од страна на Производителот)

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Памук.Увезени. 100% памук поврзана печатење.Одговара на стандард промена влошки.Димензии : 32" долго x 16" широк.Заличи вашето менување на маса со нашите печатени памук поврзана менување на подлога капак.Прескокнете Хоп производите ги исполнуваат или надминуваат сите применливи стандарди за безбедност на производите на пазарите ние да го продаде.Ова вклучува физички/механички стандарди, како и неодамнешните законодавство во однос на хемикалии и минерали како што се BPA, олово и Phthalates.Сите страни вклучени во производството на Прескокнете Хоп производи се бара да ги следат овие упатства, и сите тестови се спроведуваат од страна на регистриран независен тестирање објекти.

За стоката

Слична стока во категоријата