0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cridoz 7 Компјутери од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвење Позлата Пинцети Маша Цртање Лажици Форумот Шпатула и Риба Шпатула за Храна Кулинарски Позлата Украсување

Cridoz 7 Компјутери од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвење Позлата Пинцети Маша Цртање Лажици Форумот Шпатула и

DEN 383.76
Това е достапна

Износот

Голема Вредност Позлата Сет : Овој готвење пинцети сет вклучува 3 големини прецизни клешти 2 големини цртање лажици, 1 риба шпатула и 1 офсет шпатула, совршен мулти-користете го постави за кулинарство, готвење, позлата или украсување десерти.Добар Квалитет : Изработени од нерѓосувачки челик, здрав и ' рѓа-отпор, осигурете се долго време на користење.Овие прецизни клешти, цртање лажици и форумот шпатула се совршени за храна стил.Прецизност Serrated Совети : Три готвач е пинцети се со тенок дизајн и прецизност serrated совети за да се постигне најмногу точни, да ги искористи мали предмети и одржување на подобра работа.Удобно да го Користите : Со мазна полиран финиш, овој готвење пинцети наместете се удобно да се справи со, корисна за да ги користите.Топло Совети : Укажа делови вклучени, ве молиме бидете внимателни кога го користите и да се чува далеку од мали деца.

За стоката

Слична стока во категоријата