0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GYZX Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ Мечка Првенство 1PC (Боја : Сребро)

GYZX Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ

DEN 3452.88
Това е достапна

Износот

Нерѓосувачки челик на квалитетот на храната, безбедно, без мирис, лесна за чистење。.Мазната површина, светла стакло тело, мода и елегантен。.Дизајнот на занает тема, добра текстура。.Совршен подарок и подарок коктел одлуки во собата е најдобар избор за давање на подарок.Изработени од нерѓосувачки челик, со елегантен и светли изглед и издржливи квалитет.Нерѓосувачки челик на квалитетот на храната, безбедно, без мирис, лесна за чистење。Мазната површина, светла стакло тело, мода и елегантен。Дизајнот на занает тема, добра текстура。Совршен подарок и подарок коктел одлуки во собата е најдобар избор за подарок giving Made од нерѓосувачки челик, со елегантен и светли изглед и издржливи quality Buyer Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои малку хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакетот Вклучува : 1x Cup Due за рачно мерење, постои толеранција во производ големина.

За стоката

Слична стока во категоријата