0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Lemonaise - А Пикантен Цитрус Mayo - Сите Природни Лимон, Мајонез За Сендвич Шири, Сосови и Преливи - 12 Унца Тегла (Пакување од 6)

Lemonaise - А Пикантен Цитрус Mayo - Сите Природни Лимон, Мајонез За Сендвич Шири, Сосови и Преливи - 12 Унца Тегла

DEN 718.80
Това е достапна

Износот

Сите Природни Органски Лимон, Мајонез - Без Конзерванси - Највисок Квалитет Состојки.Гурманските Mayo Направена Со Пресврт Од Лимон - А Пикантен Цитрус Aioli Се Шири.Ја надополнува Говедско месо, Пилешко, Морски плодови и Зеленчук.Голем Како Сендвич Шири, Veggie Натопи, или Прелив за Салата. 12 Течност Унца Пер Jar - Пакет од 6 Тегли.Lemonaise - А Пикантен Цитрус Mayo - Сите Природни Лимон, Мајонез За Сендвич Шири, Сосови и Преливи - 12 Унца Тегла (Пакување од 6) Добиете на вашиот вкус пупки танцување со LEMONAISE; нашите освежување цитрус-сенф мајонез!LEMONAISE нуди најоригиналните, непцето-пријатни различни од лимон-исполнет со вкус мајонез.Тоа е mayo - со Пресврт!LEMONAISE е само производ линија од ваков вид достапно денес дека навистина заслужува награда на "гастрономски мајонез". - LEMONAISE е сите природни, без конзерванси, и е направен само со највисок квалитет на состојките како чиста expeller притисне canola нафта и најдобрите билки и зачини.Дополнително, постои вистинска здравје-свесни жалба со некои од индивидуалните карактеристики на производот, вклучувајќи посни : холестерол, јаглехидрати, или натриум; нема транс масти; глутен слободен; и повеќето вкусови се unsweetened. - LEMONAISE буди вкус пупки и ќе invigorate и стимулирам секоја храна или рецепт повик за мајонез.Целиот производ линија е исто така овластен кошер од страна на Православната Унија.На Ojai Готви прави LEMONAISE достапни во различни седум комплекс вкус профили, секој со свој уникатен и vivacious личност. - Постојат "на zillion патишта" за да го користите LEMONAISE.Овие производи се страшно како сендвич шири, сосови, garnishes, како состојка во преливи или сосови, и дополнуваат говедско месо, пилешко, морски плодови, овошје и зеленчук. - Нашите оригинални пикантен цитрус mayo.Се користи наместо на традиционалните мајонез да се разбудам и сè : Сендвичи, салати, сосови, сосови, пилешко, риба и помфрит.

За стоката

Слична стока во категоријата